فالوور اینستاگرام چیست و انواع آن کدام است؟

فالوور اینستاگرام چیست؟ آموزش 0 تا 100 کاملا رایگان

قبل از ظهور شبکه های اجتماعی، فالوور تنها یک کلمه از میان هزاران کلمه ی زبان انگلیسی بود. با رونق گرفتن فضای مجازی، به خصوص اینستاگرام، این کلمه به عنوان یک اصطلاح در میان مردم جا افتاد. به گونه ای که برخی این کلمه را تنها مختص فضای مجازی می دانند.

تعداد فالوور را میتوان مهمترین عامل در بدست آوردن توجه افراد در فضای مجازی دانست. برای بیشتر دیده شدن در فضایی مانند اینستاگرام ابتدا باید فالوور و انواع آن را شناخت، سپس در راستای افزایش آن تلاش کرد.

فالوور اینستاگرام چیست؟ انواع فالوورهای اینستاگرام کدامند؟ کاربرد فالوور اینستاگرام چیست؟ چرا همه به دنبال افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام خود هستند؟ برای جواب این سوالات با ما همراه باشید

فالوور اینستاگرام چیست و انواع آن کدام است؟

فهرست مطالب

فالوور اینستاگرام چیست؟

ابتدا بگذارید معنای لغوی فالوور را بدانیم: فالو یا Follow به معنی دنبال کردن می باشد. با اضافه شدن پسوند er، به اسم فاعل تبدیل می شود. پس فالوور یا follower به معنای دنبال کننده می باشد.

فالوور اینستاگرام یا Instagram follower چیست؟ فالوور اینستاگرام یا دنبال کننده اینستاگرام کاربری است که اکانت شما را دنبال می کند و می تواند هر رسانه ای را که در پروفایل خود ارسال می کنید(رسانه مثل پست، استوری، Reels، IGTV) ببیند، لایک کند و در مورد آن نظر دهد.

تفاوت فالووینگ و فالوور اینستاگرام چیست؟

همانطور که می دانید در اینستاگرام علاوه بر فالوور، فالویینگ نیز در بخش پروفایل کاربری وجود دارد.

فالوور یا Follower اینستاگرام: به فرد یا پیجی گفته می شود که او صفحه ی اینستاگرامی شما را دنبال می کند. کسی که دنبال کننده ی صفحه ی اینستاگرام شما باشد، تمامی پست ها، استوری ها و… شمارا در صفحه ی home خود (یا همان فید feed) مشاهده خواهد کرد. در الگوریتم جدید اینستاگرام یک فالوور می تواند با روشن کردن نوتیفیکیشن(notification) پیج فالو شده، تمامی پست ها را بلافاصله بعد از آپلود یا بارگزاری مشاهده کند.

فالوینگ یا Following اینستاگرام: فالووینگ یا دنبال شونده، کسی است که شما صفحه ی اینستاگرام او را دنبال می کنید. بعد از آن که پیجی توسط شما دنبال شد، تمام پست ها و استوری های آن پیج در فید(feed) اینستاگرام شما(همان صفحه ای که موقع باز کردن اینستاگرام مشاهده می کنید) دیده می شود.

اکانت اینستاگرام با عکس پروفایل سگ و نامیش تعداد پست و فالوور و فالووینگ

منبع عکس: socialbuddy.com

آیا فالوور فقط مختص اینستاگرام است؟

در بسیاری از کشورها دسترسی به شبکه های اجتماعی محدود است. برای مثال در چین، اینستاگرام محدود است و در ایران تعداد دیگری از شبکه های اجتماعی محدودیت دسترسی دارند.

محدودیت در استفاده از سایر شبکه های اجتماعی برای ایرانیان باعث شده است تا کاربران ایرانی اینستاگرام بسیار بیشتر از دیگر شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک و توویتر باشند.

همچنین به دلیل سهولت استفاده، بسیاری از کسب و کارهای نوپا و آنلاین در فضای اینستاگرام شکل می گیرند.

بسیاری افراد فکر می کنند اصطلاح فالوور و فالووینگ فقط مختص اینستاگرام است، اما اینطور نیست

توییتر(twitter)، فیسبوک(facebook)، لینکدین(linkedin) و… نیز گزینه ی follow دارند. هدف از فالوور شدن در شبکه های اجتماعی، ایجاد شدن یک پل ارتباطی بین پروفایل های افراد است.

فالوورهای فیسبوک

پلتفرم اینستاگرام نیز به نحوی برنامه ریزی شده است تا کاربران بتوانند از طریق فالو کردن یکدیگر در آن از احوال هم باخبر باشند.

برای مثال هر فالوور می تواند پست های به اشتراک گذاشته شده، استوری ها و… را مشاهده کند. به همین دلیل به اینستاگرام، رسانه ی اجتماعی مبتنی بر فالوور گفته می شود.

همچنین وجود فالوورهای بالا می توان در افراد ایجاد اعتماد کند. به این نحو که اگر فردی قصد خرید آنلاین داشته باشد و پیج فروشگاهی که دارای 1 میلیون فالوور است را ببیند، به راحتی به آن اعتماد می کند.

عدد فالوور چیست و چه کاربردی دارد؟

در تصویر زیر میتوانید ببینید عدد فالوور و فالووینگ دقیقا کجا نمایش داده میشود.

اکانت اینستاگرام با نمایش تعداد فالوو و فالووینگ

اکانت اینستاگرام علی دایی با نمایش جایگاه فالوور و فالووینگ ها

Total follower چیست؟

اگر شما در برنامه ی اینستاگرام دارای پیج تجاری(professional account) باشید، در قسمت “insights” بخش “insights overview” برای شما وجود خواهد داشت. در این بخش “total followers” وجود دارد که نشان دهنده ی تعداد کل فالوورها می باشد.

برای پیج هایی که به دنبال کسب و کار می باشند، تعداد کل فالوورها بسیار مهم است. هرچه میزان فالوور بیشتر باشد، جلب اعتماد مشتریان راحت تر خواهد بود.

توجه داشته باشید که اجرای برخی از الگوریتم های اینستاگرام می تواند به رشد و ارتقای پیج شما بیش از پیش کمک کند. برای مثال با هر روز پست گذاشتن و یا تولید محتوا صحیح می توان در مدت کوتاهی به تعداد قابل توجهی فالوور رسید.

آیا عدد بالای فالوور نشانه ی اعتبار یک پیج اینستاگرام است؟

هرچه تعداد دنبال کنندگان بالاتر باشد، نشانه ی محبوبیت بیشتر آن است. اما در برخی موارد که فالوورها فیک یا غیرفعال هستند، نمی توان به پیج اعتماد داشت.

به طور کلی پیج هایی که فالوورهای غیرواقعی دارند، تعداد لایک ها، سین خوردن استوری ها و فالوورهایشان با یکدیگر همخوانی ندارد. در این موارد تعداد فالوورها اعتبار پیج نیست.

گاهی در کنار تعداد فالوورها نمادهایی مانند K،M قرار دارد. این نمادها در کنار فالوورها چیست؟

K در تعداد فالوور اینستاگرام به چه معناست؟

K یا کا مخفف کیلو(Kilo) میباشد(کیلو، یک واحد اندازه گیری در SI(سیستم بین المللی واحدها) میباشد و  هر کیلو برابر هزار واحد است(1k=1000))

پس حرف K در کنار عدد فالوور اینستاگرام، یعنی آن عدد باید در 1000 ضرب شود تا تعداد فالوورهای آن پیج بدست آید.

برای مثال: 134k فالوور یا دنبال کننده به معنی 134×1000=134000 یعنی صد و سی و چهار هزار فالوور میباشد

حرف K در کنار عدد فالوورهای اینستاگرام

منبع عکس: followcamp.com

M در تعداد فالوور اینستاگرام به چه معناست؟

M یا ام مخفف میلیون(Million) میباشد. هر میلیون برابر با 1000000 واحد میباشد(1M=1000000)

حرف M در کنار عدد فالوور اینستاگرام، یعنی آن عدد باید در 1000000 ضرب شود تا تعداد فالوورهای آن پیج بدست آید.

برای مثال: 3.8M فالوور یا دنبال کننده به معنی 3.8×1000000=3800000 یعنی سه میلیون و هشت صد هزار فالوور می باشد.

حرف M در کنار تعداد فالوورهای اینستاگرام

منبع عکس: followcamp.com

دلیل استفاده اینستاگرام از K و M چیست؟

کمبود فضا در نشان دادن تعداد فالوورها، باعث شده تا اینستاگرام از این نمادها استفاده کند. برای مثال نوشتن 10k بسیار آسان تر از نوشتن 10000 می باشد و فضای کمتری را نیز اشغال می کند.

الگوریتم های اینستاگرام به نحوی است که تا 10 هزار فالوور به صورت عددی دیده می شود. در صورتی که فالوورها بالاتر از 10 هزار بشود در کنار هر فالوور یک حرف K اضافه می شود

یعنی بعد از 9999 فالوور ، 10k فالوور نمایش داده میشود و پس از 999K ، عبارت 1M نشان داده میشود.

انواع فالوورهای اینستاگرام

فالوورهای اینستاگرام را میتوان در دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. اما ما به طور کلی تر آن ها را دسته بندی میکنیم:

جنسیت: بخشی در اینستاگرام وجود دارد که Gender هر فالورر را مورد بررسی قرار می دهد. اگر فردی مرد باشد male و اگر زن باشد female را انتخاب خواهد کرد. برای مثال پیجی که فقط گل سر میفروشد، بیشتر دارای مخاطب های دختر و یا خانم است.

میزان فعالیت کاربر : برخی کاربران اینستاگرام هیچ فعالیتی در پیج خود انجام نمیدهد و غیرفعال(inactive) هستند. منظور از پیج غیرفعال عدم تعامل با دیگر کاربران یا پیج های اینستاگرام است(تعامل در اینستاگرام یا engagement یعنی لایک کردن(like)، سیو کردن(save)، کامنت گذاشتن(comments) )

ملیت: با توجه به کشوری که کاربران در آن زندگی می کنند، می تواند فالوورها را دسته بندی کرد. برای مثال ممکن است کاربری در افریقا زندگی کند. آیا این فالوور برای پیج فروش لباس در ایران مفید است؟ خیر، بنابراین یکی دیگر از اعتبار های یک پیج ملیت فالوور هاست.

واقعی بودن کاربر: یک کاربر واقعی به کسی گفته می شود که دارای عکس پروفایل، بیوگرافی ، فعال باشد و… باشد.

در ادامه توضیحات بیشتری درباره با ارزش ترین نوع فالوور اینستاگرام یعنی فالوور واقعی می پردازیم تا اهمیت آن را آشکارتر کنیم.

فالوور واقعی چه ویژگی دارد؟

فالوور واقعی به پروفایل هایی گفته می شود که شامل عکس، Bio، متن، اسم معتبر و… باشند. اگر درصد بالایی از فالوورهای یک پیج را کاربرانی با مشخصات گفته شده تشکیل داده باشند، آن پیج معتبر است.

شما به عنوان ادمین یا مدیر اینستاگرام پیج خود هنگام افزایش فالوورهای اینستا، باید به واقعی بودن آن ها توجه کنید. همچنین تلاش می کنید تا با استفاده از روش های مختلف افزایش فالوور تعداد آن ها را بیشتر کنید.

فالوور واقعی اینستاگرام چیست

معنی فالوور فعال در اینستاگرام چیست؟

فالوور فعال(active followers) به کاربرانی گفته می شود که در طول ماه حداقل یک بار با اکانت خود فعالیت داشته باشند. این حساب‌ها با عکس‌ها و پست‌های اینستاگرام موجود در فیدشان، قانونی‌تر به نظر می‌رسند

فالوور فعال به اعتبار پیج کمک می کند. به همین دلیل در هنگام خرید فالوور باید دقت داشت تا الگوریتم اینستاگرام برای تعاملات پیج ها و تعداد فالوور ها حفظ شود.

در آپدیت های جدید اینستاگرام اگر پیجی تعداد فالوورهای بالایی داشته باشد و بازخوردهای کمی از فالوورهای خود بگیرد، تعداد آن ها کم می شود. این کاهش تعداد به صورت خودکار می باشد. همچنین در مواردی دیده شده است که در صورت کم بودن لایک ها احتمال حذف پست نیز وجود دارد.

فعالیت های یک دنبال کننده برای شناخته شدن به عنوان کاربر فعال چیست؟

فعالیت هایی که یک فالوور باید انجام دهد تا به عنوان کاربر فعال شناخته شود عبارتند از:

1.فالو/آنفالو : برای فالو و آنفالو کافی است تا دکمه ی آن را که بر روی هر پروفایلی در اینستاگرام وجود دارد بزنید.

2.لایک کردن: کلیک کردن بر روی قلب کنار هر پست یا استوری باعث لایک کردن آن ها می شود.

3.کامنت: در برخی از موارد افراد ترجیح می دهند تا زیر پست های دلخواه خود کامنت بگذارند. این کار با یک کلیک بر روی گزینه ی کامنت زیر پست ها امکان پذیر است.

4.بازدید استوری ها: استوری نوعی پست موقت است که بعد از 24 ساعت از بین می رود. با کلیک بر روی پروفایل هر فرد می توان استوری های مرتبط با او را دید.

5.بازدید پست ها

6.لایک کردن کامنت سایرین: اگر با کسی هم عقیده هستید روش خوبی برای بیان نظر است.

7.استوری گذاشتن: با کشیدن اینستاگرام به سمت راست شما می توانید از میان عکس های خود، یک گزینه را استوری کنید.

8.استفاده از لایو: این مورد برای اکثر افراد مشهور به کار می رود. با لایو شما حال حاضر خود را با فالوورهای خود در میان می گذارید.

9.پست گذاشتن

10.تعویض عکس پروفایل : با رجوع به تنظیمات پروفایل می توانید عکس خود را عوض کنید.

11.ریپلای کردن استوری: این روش مانند کامنت گذاشتن زیر پست ها می باشد. تفاوت آن با کامنت آن است که در پی وی شخص و به دور از چشم همگان انجام می پذیرد.

و…

یک فالوور فعال اعمال ذکر شده در بالا را در طول روز به مدت حداقل 20 دقیقه انجام می دهد.

بنابراین اگر مفهوم فعال در فالوور چیست از شما پرسیده شود، می توانید آن را به طور کامل به مخاطب خود توضیح دهید. توجه کنید، فالوورهای فعالی که ربات هستند (فالوور فیک) می تواند برای پیج شما ضرر داشته باشد. در برخی موارد پیج Ban می شود.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام از پنلدار به شما تضمین فعال بودن و واقعی(غیرفیک) بودن فالوور را میدهد.

افزایش فالوورهای اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

به فرآیندی که در آن تعدادی پروفایل از طریق یک سرور، به طور ناخواسته دنبال کننده ی پیج دیگری شوند، خرید فالوور گفته می شود. خرید فالوور ساده ترین و ارزان ترین روش افزایش فالوور است. ادمین پیج های اینستاگرام می توانند با استفاده از پنلدار (مرجع خرید فالوور واقعی و فعال اینستاگرام) فالوورهای خود را بالا ببرند.

بسیاری از پیج های برای بیشتر دیده شدن و سریع‌تر بالا آمدن بین پیج های دیگر اقدام به خرید فالوور می کنند. اما آیا خرید فالوور موثر است؟

اگر پیجی اقدام به خرید فالوور واقعی و فعال اینستاگرام کند، می تواند با سرعت زیادی رشد کند. در نتیجه می توان گفت که بله، خرید فالوور موثر است.

اگر پیج اینستاگرام دارید و به هر دلیل نمخواهید در حال حاضر هزینه زیادی بابت تبلیغات و جذب فالوور بکنید، همچنین نیاز دارید سریعا رشد کنید و اعتماد افراد را جلب کنید تا به فروش و درآمد برسید، به شما توصیه می کنیم از خرید فالوور واقعی اینستاگرام پنلدار استفاده کنید. اطلاعات کامل در صفحه مربوطه وجود دارد.

در خرید فالوور حقیقی دقت داشته باشید که فیک یا ربات نباشند. در صورت ربات بودن فالوورها، ممکن است برای پیج شما مشکلی بوجود بیاید. فالوور فیک به اینصورت است که “کمی پول خرج کنید و فالوورهای زیادی دریافت کنید” اما پیجی که کاملا دارای فالوور فیک دارد، نتیجه نمیگیرد.

شما باید استراتژی خرید فالوور داشته باشید. یعنی شما تعدادی فالوور واقعی فعال میخرید، سپس فالوور فیک خریداری میکنید. همچنین میتوانید با خرید لایک و کامنت و ویو اینستاگرام آمار پیج را بیش از پیش طبیعی تر کنید(هم برای کاربر و هم برای اینستاگرام)

اطلاعات مورد لازم برای خرید فالوور چیست؟

برای خرید فالوور از پنلدار، هیچ نیازی به پسورد پیج و اطلاعات شخصی شما نیست. تنها اطلاعاتی که باید در هنگام سفارش در اختیار ما قرار دهید، آدرس پیج اینستاگرام شماست. یا آدرس پست مورد نظر(برای خرید ویو اینستاگرام یا خرید لایک ایرانی اینستاگرام و دیگر سرویس هایی که روی یک پست اینستاگرام اعمال میشوند)

پنلدار چیست؟

پنلدار یک وبسایت در زمینه فروش پنل خدمات شبکه های اجتماعی یا SMM(Social Media Marketing) میباشد. محوریت اصلی فعالیت پنلدار فروش خدمات اینستاگرام است. خدمات اینستاگرام پنلدار شامل خرید فالوور واقعی اینستاگرام، خرید فالوور ارزان اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام، خرید ویو اینستاگرام میباشند.

خدمات اینستاگرام پنلدار از کیفیت بالایی برخوردار اند و تحویل سرویس ها به صورت فوری انجام میشود. قیمت خدمات اینستاگرام پنلدار بسیار ارزان میباشد. پشتیبانی خدمات اینستاگرام به صورت 24ساعته از طریق وبسایت و تلگرام پنلدار انجام میشود. پرداختی ها از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال و آیدی پی انجام میگیرد و پسورد پیج از مشتری درخواست نمیشود. برای اطمینان بیشتر ضمانت بازگشت وجه روی اکثر سرویس های پنلدار موجود میباشد. 5 سال سابقه مشتری مداری، پنلدار را به یک مرجع فروش خدمات اینستاگرام تبدیل کرده است.

سوال و نظرات درباره فالوور اینستاگرام

در انتها اگر سوالی دارید از ما بپرسید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان شما را راهنمایی کنند. با تشکر از همراهی شما

سوالات متداول:

فالوور اینستاگرام چیست؟

فالوور اینستاگرام یا دنبال کننده اینستاگرام کاربری است که اکانت شما را دنبال می کند و می تواند هر رسانه ای را که در پروفایل خود ارسال می کنید(رسانه اینستاگرام یعنی: پست، استوری، Reels، IGTV) ببیند، لایک کند و در مورد آن نظر دهد.

آیا می توانم به پنلدار اعتماد کنیم؟

پنلدار دارای درگاه پرداخت زرین پال و آیدی پی میباشد و هیچ پسوردی از پیج شما درخواست نمیکند. همچنین 5 سال سابقه خدمت و حفظ کیفیت بالا با قیمت بسیار کم و تحویل فوری خدمات اینستاگرام، باعث وجه تمایز و اعتماد مشتریان به ما شده است.

منابع:

pixlee.com

blog.hootsuite.com

آنچه در این مطلب میخوانید !

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

56دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • مرتضی

  26 مرداد 1401 19:53

  پنلدار واقعا قویترین پنلی هست که تا الان دیدم

  • paneldar

   26 مرداد 1401 01:52

   سلام وقت بخیر
   ممنون از اعتمادتون و خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

 • مرتضی

  26 مرداد 1401 19:53

  پنلدار واقعا قویترین پنلی هست که تا الان دیدم

  • paneldar

   26 مرداد 1401 01:52

   سلام وقت بخیر
   ممنون از اعتمادتون و خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

 • 09916959769

  26 تیر 1402 07:01

  اطلاعات مفید خیلی ممنونم

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:19

   خوشحالم که اطلاعات مفید برایتان به‌دردخور بود. همیشه درخواستهای شما را با انگیزه بالا پاسخ می‌دهیم و امیدواریم تجربه‌ی شما در وب سایت ما بهبود یابد. در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، لطفا فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • 09916959769

  26 تیر 1402 07:01

  اطلاعات مفید خیلی ممنونم

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:19

   خوشحالم که اطلاعات مفید برایتان به‌دردخور بود. همیشه درخواستهای شما را با انگیزه بالا پاسخ می‌دهیم و امیدواریم تجربه‌ی شما در وب سایت ما بهبود یابد. در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، لطفا فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • مریم

  26 تیر 1402 09:55

  مفید و کارآمد بود ، برای افرادی که آشنایی کمی دارن .👍 دستتون درد نکنه

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:15

   ممنون از نظرتون! خوشحالم که مطلب مفیدی براتون بود. در صورتی که سوالی داشتید، همیشه در خدمتم
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • مریم

  26 تیر 1402 09:55

  مفید و کارآمد بود ، برای افرادی که آشنایی کمی دارن .👍 دستتون درد نکنه

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:15

   ممنون از نظرتون! خوشحالم که مطلب مفیدی براتون بود. در صورتی که سوالی داشتید، همیشه در خدمتم
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • مریم

  26 تیر 1402 11:38

  عالی و مفید بود 👍👍👍

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:12

   ممنون از اظهار نظرتون! خیلی خوشحالم که مطلب مفیدی براتون بوده. اگر سوالی دارید یا درخواست خاصی مطرح کنید، حتما بگید تا بتونم بهتر کمکتون کنم.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • مریم

  26 تیر 1402 11:38

  عالی و مفید بود 👍👍👍

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:12

   ممنون از اظهار نظرتون! خیلی خوشحالم که مطلب مفیدی براتون بوده. اگر سوالی دارید یا درخواست خاصی مطرح کنید، حتما بگید تا بتونم بهتر کمکتون کنم.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • حسین زاده

  26 تیر 1402 11:54

  جامع بود ، ممنون از سایت عالی پنلدار

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:09

   خوشحالم که جامعیت اطلاعات سایت را می‌پسندید. از اینکه به سایت پنلدار سر زدید و نظر خوبی داشتید، متشکرم. همیشه سعی می‌کنیم بهترین و کاملترین محتوا را ارائه دهیم. اگر سوالی یا درخواستی دارید، من همیشه در اختیارتان هستم.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • حسین زاده

  26 تیر 1402 11:54

  جامع بود ، ممنون از سایت عالی پنلدار

  • paneldar

   26 تیر 1402 13:09

   خوشحالم که جامعیت اطلاعات سایت را می‌پسندید. از اینکه به سایت پنلدار سر زدید و نظر خوبی داشتید، متشکرم. همیشه سعی می‌کنیم بهترین و کاملترین محتوا را ارائه دهیم. اگر سوالی یا درخواستی دارید، من همیشه در اختیارتان هستم.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 12:12

  ممنون از سایت پنلدار برای این بلاگ . بی شک یکی از بهترین پنل های فالور اینستاگرام ، پنل پنلدار هست دوستان .

  • paneldar

   26 تیر 1402 12:58

   ما خیلی خوشحالیم که از خدمات اینستاگرام پنلدار خوشتون اومده. هدف ما ارائه بهترین و کارآمدترین پنل برای شماست. با هر سوال یا درخواستی که داشتید، ما اینجاییم تا کمکتون کنیم. همیشه در اختیارتون هستیم!
   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 12:12

  ممنون از سایت پنلدار برای این بلاگ . بی شک یکی از بهترین پنل های فالور اینستاگرام ، پنل پنلدار هست دوستان .

  • paneldar

   26 تیر 1402 12:58

   ما خیلی خوشحالیم که از خدمات اینستاگرام پنلدار خوشتون اومده. هدف ما ارائه بهترین و کارآمدترین پنل برای شماست. با هر سوال یا درخواستی که داشتید، ما اینجاییم تا کمکتون کنیم. همیشه در اختیارتون هستیم!
   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 12:13

  دمتون گرم واسه توضیحاتتون

  • paneldar

   26 تیر 1402 12:58

   خیلی ممنونم از تشویقتون! خوشحالم که توضیحاتم مورد استفاده قرار گرفته. هر سوال یا درخواستی دارید، من همیشه آماده پاسخگویی هستم. برای هر کاری که میتونم به شما کمک کنم، به من بگید!
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 12:13

  دمتون گرم واسه توضیحاتتون

  • paneldar

   26 تیر 1402 12:58

   خیلی ممنونم از تشویقتون! خوشحالم که توضیحاتم مورد استفاده قرار گرفته. هر سوال یا درخواستی دارید، من همیشه آماده پاسخگویی هستم. برای هر کاری که میتونم به شما کمک کنم، به من بگید!
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • سارا ر

  26 تیر 1402 20:44

  خدمات عالی👌🏻👌🏻👌🏻

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:53

   ممنون از توجه شما به خدمات ما. خیلی خوشحالم که شما با کیفیت خدماتمون راضی بودید. همیشه در اختیار شما هستیم تا از خدمات ما لذت ببرید. از شما بابت اعتمادتون ممنونیم
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • سارا ر

  26 تیر 1402 20:44

  خدمات عالی👌🏻👌🏻👌🏻

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:53

   ممنون از توجه شما به خدمات ما. خیلی خوشحالم که شما با کیفیت خدماتمون راضی بودید. همیشه در اختیار شما هستیم تا از خدمات ما لذت ببرید. از شما بابت اعتمادتون ممنونیم
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • سارا ر

  26 تیر 1402 20:45

  خدمات بسیار سریع انجام میشه، پاسخگویی بموقع، ممنون از شما، دست مریزاد🌷💖🌷🙌🙌🙌

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:53

   سلام! ما همیشه در تلاشیم تا خدماتمان را در سرعت بالا به شما عرضه کنیم. از تشویق های شما متشکریم و افتخار می کنیم که می توانیم به شما کمک کنیم. اگر هر سوالی داشتید، به ما اطلاع دهید.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • سارا ر

  26 تیر 1402 20:45

  خدمات بسیار سریع انجام میشه، پاسخگویی بموقع، ممنون از شما، دست مریزاد🌷💖🌷🙌🙌🙌

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:53

   سلام! ما همیشه در تلاشیم تا خدماتمان را در سرعت بالا به شما عرضه کنیم. از تشویق های شما متشکریم و افتخار می کنیم که می توانیم به شما کمک کنیم. اگر هر سوالی داشتید، به ما اطلاع دهید.
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 21:07

  خیلی ممنون از سایت پنلدار ، این بلاگ مخصوص افرادی هست که تازه وارد در اینستاگرام هستند هست .

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:59

   خوشحالیم که سایت پنلدار برای شما مفید بوده است. بلاگ ما برای کمک به افراد تازه وارد در اینستاگرام طراحی شده است. ما تلاش می کنیم تمامی نیازهای شما را در این حوزه برطرف کنیم. اگر سوالی دارید، با خبرمان کنید
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • امیر حسینی

  26 تیر 1402 21:07

  خیلی ممنون از سایت پنلدار ، این بلاگ مخصوص افرادی هست که تازه وارد در اینستاگرام هستند هست .

  • paneldar

   26 تیر 1402 22:59

   خوشحالیم که سایت پنلدار برای شما مفید بوده است. بلاگ ما برای کمک به افراد تازه وارد در اینستاگرام طراحی شده است. ما تلاش می کنیم تمامی نیازهای شما را در این حوزه برطرف کنیم. اگر سوالی دارید، با خبرمان کنید
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • Ali

  28 تیر 1402 22:37

  بهترین سرور هارو از پنلدار پیدا کردم واقعا عالی هست

  • paneldar

   30 تیر 1402 17:42

   متشکرم از توصیف خوب شما در مورد سرورهای ما! ما تلاش می کنیم تا بهترین سرویس ها را برای شما فراهم کنیم و امیدواریم که همیشه از عملکرد بالای سرویسهای ما راضی باشید. ادامه دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • Ali

  28 تیر 1402 22:37

  بهترین سرور هارو از پنلدار پیدا کردم واقعا عالی هست

  • paneldar

   30 تیر 1402 17:42

   متشکرم از توصیف خوب شما در مورد سرورهای ما! ما تلاش می کنیم تا بهترین سرویس ها را برای شما فراهم کنیم و امیدواریم که همیشه از عملکرد بالای سرویسهای ما راضی باشید. ادامه دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!
   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • Ali

  28 تیر 1402 22:38

  قیمت مناسب
  تنوع خدمات بسیار زیاد
  پشتبانی ۲۴ ساعته
  بهترین هست پنلدار

  • paneldar

   30 تیر 1402 18:31

   با تشکر از نظر شما

   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • Ali

  28 تیر 1402 22:38

  قیمت مناسب
  تنوع خدمات بسیار زیاد
  پشتبانی ۲۴ ساعته
  بهترین هست پنلدار

  • paneldar

   30 تیر 1402 18:31

   با تشکر از نظر شما

   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • Ali

  28 تیر 1402 22:40

  حتما پنلدار رو به دوستام معرفی میکنم

 • Ali

  28 تیر 1402 22:40

  حتما پنلدار رو به دوستام معرفی میکنم

 • عظیمی

  28 تیر 1402 23:13

  پنل دار قویترین پنلی هست که تا به حال دیدم کارتون عالیه

 • عظیمی

  28 تیر 1402 23:13

  پنل دار قویترین پنلی هست که تا به حال دیدم کارتون عالیه

 • mehdi fakor

  28 تیر 1402 23:36

  ممنون از سایت بی نظیر پنل دار بابت کیفیت بالا و قیمت پایین

  • paneldar

   30 تیر 1402 16:44

   خوشحالم که سایت ما را دوست دارید! تلاش ما برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای شماست. امیدواریم که تجربه خریدی رضایت بخش را با ما داشته باشید. از هرگونه سوال یا درخواست خود با ما در تماس باشید. ما همیشه در خدمت شما هستیم.

   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • mehdi fakor

  28 تیر 1402 23:36

  ممنون از سایت بی نظیر پنل دار بابت کیفیت بالا و قیمت پایین

  • paneldar

   30 تیر 1402 16:44

   خوشحالم که سایت ما را دوست دارید! تلاش ما برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای شماست. امیدواریم که تجربه خریدی رضایت بخش را با ما داشته باشید. از هرگونه سوال یا درخواست خود با ما در تماس باشید. ما همیشه در خدمت شما هستیم.

   ::پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار