خرید ویو اینستاگرام واقعی و ایرانی(ارزان با تحویل فوری)

در اینستاگرام هنگامی که یک کاربر ویدیوی شما را برای بیش از سه ثانیه مشاهده می کند، اینستاگرام آن را به عنوان یک بازدید ویدیو یا ویو(view) به حساب می آورد و ویدیوی شما یک ویو دریافت می کند. بالارفتن آمار بازدید پست ویدیویی، IGTV، Reels ، شانس شما را برای ورود به اکسپلور اینستاگرام بالا میبرد. در نهایت ورود به اکسپلور باعث افزایش چند برابری تعامل(engagement) کاربران با محتوای شما شده و رشد پیجتان را تضمین میکند.

شما میتوانید برای خرید ویو اینستاگرام ، خرید ویو reels(ریلز) ، خرید ویو IGTV(آی جی تی وی) با تضمین کیفیت بالا و قیمت بسیار ارزان از پنلدار ، مشخصات سرویس ها را در زیر مشاهده کرده و اقدام به خرید نمایید.

همچنین در ادامه میتوانید اطلاعات تکمیلی درباره کیفیت پروفایل های بازدید کننده پنلدار ، دلیل ارزان بودن سرویس های پنلدار و مزایای خرید ویو اینستاگرام مطالعه فرمایید.

 

پنل خرید ویو اینستاگرام

آموزش ویدیویی قدم به قدم خرید از پنلدار

نکته: دقت داشته باشید که خرید ویو کاملا مانند خرید فالوور میباشد و تنها یک تفاوت دارد: به جای آدرس پیج، باید آدرس پستی که میخواهید ویو آن بالا رود را در کادر وارد کنید

سوالات متداول خرید فالوور ارزان اینستاگرام

ویژگی ویو اینستاگرام پنلدار

مزایای خرید ویو اینستاگرام چیست؟

اول باید بدانیم ویو اینستاگرام چیست؟ ویو اینستاگرام(view)، که معادل فارسی آن بازدید اینستاگرام می باشد ، مربوط به نمایش تعداد افرادی است که پست ویدیویی شما را تماشا کرده اند. شما می توانید با بسته های خرید ویو اینستاگرام که توسط پنلدار تهیه شده است آمار ویو (view) پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

نرخ تعامل ویدیو در اینستاگرام بسیار بیشتر از عکس می باشد. با توجه به اینکه تعامل با ویدیو و فیلم در اینستاگرام بسیار بالاست پس خرید ویو اینستاگرام راهی سریع و بی خطر برای رسیدن به تعامل و حضور در اکسپلور می باشد. با توجه به گزارش “تعامل(engagement) اینستاگرام” وبسایت mention ، محتوای ویدیویی بهترین راه برای ایجاد تعامل است.

گزارش نرخ تعامل انواع محتوا در اینستاگرام

منبع عکس: وبسایت mention

همانطور که مشاهده میکنید:

پست های ویدیویی به طور متوسط 150 نظر ایجاد کردند.
پست های تصویری به طور متوسط 65 نظر ایجاد کردند.
پست های کاروسل(چرخ فلک) به طور متوسط 80 نظر ایجاد می کنند.

البته به این نکته هم باید توجه کنید که تهیه و درست کردن یک ویدیو جذاب و بی نقص بسیار مشکل خواهد بود. با این حال ارزش این را دارد که وقت و زمان بیشتری برای ساخت یک ویدیو جالب و باحال بگذارید. البته زمانی متوجه ارزش این کار می شوید که شما از آن ویدیو بازده خوبی را مشاهده کنید.

آمار مشارکت یا تعامل در اینستاگرام یعنی چی ؟

در اینجا منظور مشارکت (Engagement) فالوور های شما یا سایر کاربران اینستاگرام با پست شما می باشد.  اکشن ها یا اقداماتی نظیر لایک کردن پست (Like)، مشاهده کردن پست (view)، کامنت گذاشتن برای پست (comment)، ارسال پست برای دیگران (Forward)، منشن کردن دیگر کاربران در قسمت کامنت پست (Mention)، سیو کردن پست (Save) و غیره نشان دهنده مشارکت فالوور ها و دیگر کاربران اینستاگرام با پست شما می باشد. هدف اصلی نیز همین افزایش مشارکت (Engagement) دیگر کاربران و فالوور های شما می باشد.

 • ویدیو یا عکسی که مشارکت در آن بالا باشد محبوبیت بالایی نیز بدست میاورد.
 • یکی  از مهمترین فاکتور هایی که در افزایش مشارکت کاربران بسیار موثر است افزایش ویو پست است.
 • با خرید ویو اینستاگرام که توسط تیم پنلدار تهیه شده است می توانید ویدیو خود را محبوب کنید.

شما زمانی که یک ویدیو در اینستاگرام آپلود می کنید و مشاهده می کنید که در زمان کوتاهی آمار مشارکت سایر کاربر های اینستاگرام یا فالوور های خودتان با این ویدیو بالا رفته است این یعنی ویدیو شما بازده خوبی داشته است.

افزایش ویو و خرید ویو اینستاگرام به سبک پنلدار

پنلدار بیشتر از 5 سال سابقه خدمت رسانی در زمینه شبکه های اجتماعی و افزایش فالوور و فروش پیج های مختلف را دارد. همچنین افتخار این را دارد که سبب پیشرفت و بهبود بیش از صد پیج اینستاگرامی در موضوعات مختلف شود و در جهت افزایش فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام و افزایش ویو پست اینستاگرام به عنوان یک شتاب دهنده عمل کند.

زیاد شدن بازدید ویدیو اینستاگرام با اکانت های واقعی

یک فاکتور بسیار مهم برای اینستاگرام برای افزایش ویو یا فالوور کیفیت اکانت ها یا نمایه ها به حساب می آید.

به زبان عامیانه برای اینستاگرام بسیار مهم است که اکانت ها دارای کیفیت هستند یا خیر! از نظر اینستاگرام اکانت هایی که کیفیت خوبی دارند باید تاثیرگذار تر باشند یعنی این بسیار حائز اهمیت است افرادی شما را لایک کنند یا ویدیو های شما را ببینند که دارای اکانت با کیفیت باشند و بهترین تاثیر را بر روی رتبه و رنک پیج شما بگذارند. این کیفیت بالای اکانت ها باعث می شود احتمال وارد شدن ویدیو شما در اکسپلور اینستاگرام زیاد شود.

قطعا برای شما این سوال پیش آمده است که چه فاکتور هایی باعث بالا رفتن یا پایین آمدن کیفیت یک اکانت اینستاگرامی میشود. در ادامه می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم:

کیفیت اکانت های مورد استفاده در پنل خرید ویو اینستاگرام پنلدار

کیفیت اکانت های خرید ویو پنلدار

موارد زیر از جمله مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت یک اکانت اینستاگرام است:

عکس پروفایل اکانت اینستاگرام بازدید کننده:

عکس پروفایل یک فاکتور نه چندان مهم ولی بسیار حائز اهمیت می باشد. البته به صورت مستقیم این موضوع برای اینستاگرام تفاوت چندانی ندارد ولی تجربه نشان داده است که برای تاثیر گذاری بر روی پست شما، بهتر است تمامی افرادی که ویدیو شما را می بینند دارای عکس پروفایل باشند.

محتوای پیج اکانت هایی که پیج شما را بازدید می کنند:

محتوای پیج این اکانت ها باید به حد لازم خوب باشند یعنی ویو و لایک خورده باشند و از همه مهم تر به اندازه لازم پست داشته باشند. اکانت هایی که ما در بسته خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم این مشخصه مهم را دارند.

سابقه فعالیت اکانت هایی که پیج شما را بازدید می کنند:

این بسیار نکته مهمی است که اکانت هایی از پیج شما بازدید کنند که سابقه فعالیت زیادی داشته باشند. به این گونه که چند سال فعالیت داشته باشند و در قرعه کشی های اینستاگرامی نام نویسی کرده باشند. اکانت هایی که ما در بسته های خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم همگی سابقه بیشتر از 4 سال دارند.

فعالیت اکانت هایی که می خواهند از پیج شما بازدید کنند:

این بسیار مهم است که این اکانت ها فعال باشند و با دیگر پیج ها مشارکت داشته باشند. همگی اکانت هایی که در بسته های خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم همگی دارای فعالیت بالایی می باشند.

کدام سرویس افزایش بازدید کننده های ویدیو اینستاگرام، ارزان تر از همه جا می باشد؟

بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلدار بسیار بسیار ارزان می باشد. معمولا اکثر ما ایرانی ها به دنبال محصولات ارزان قیمت می گردیم و به کیفیت این محصولات توجه چندانی نمی کنیم. اما صادقانه خدمت شما عارض می شوم که بسته خرید ویو اینستاگرام ما علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی هم دارد تا فقط رضایت و خشنودی شما مشتریان پشت و پناه ما باشد.

البته باید به این موضوع توجه کرد که قیمت یک محصول کاملا نسبی است و با توجه به کیفیت آن میشود مقدار آن را سنجید که کم است یا زیاد؟ گران است یا ارزان؟ که در نهایت به این ضرب المثل معروف می رسیم که هر ارزانی بی علت نمی باشد. این ضرب المثل در مورد خدمات پنلدار نیز صدق می کند! ارزان بودن خدمات ما هم بی دلیل نیست که در ادامه به این دلایل میپردازیم:

دلایل ارزان بودن خدمات پنلدار چیست؟

۱- یکی از دلایل ارزانی خدمات ما از جمله خرید ویو اینستاگرام، این است که قیمت های ما کاملا حرفه ای و رقابتی است.

۲- دلیل دیگر این ارزانی جلب رضایت مشتری و شما عزیزان می باشد تا همیشه به ما وفادار بمانید.

در ضمن، به این نکته توجه کنید که پنلدار، یک گارانتی عالی هم برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا در صورت نارضایتی وجه شما عودت داده شود. در ادامه درباره این گارانتی بیشتر آشنا می شویم.

شما میتوانید از صفحه خرید فالوور ارزان اینستاگرام نیز بازدید فرمایید

افزایش بازدید ویدیو ها با بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلدار

بازدید کننده های بسته های خرید ویو اینستاگرام ما همگی ایرانی هستند که این موضوع کمک می کند تا در رنک و رتبه پیج شما تاثیرگذار باشد. یکی از عوامل و مسائلی که اینستاگرام به آن توجه می کند و از آن به عنوان یک سنجش برای ورود به اکسپلور استفاده میکند، لوکیشن(location)  یا همان موقعیت جغرافیایی اکانت هایی هستند که از پست شما بازدید می کنند. این موضوع بسیار مهم است که بازدید کننده ها ایرانی باشند تا اعتبار و رتبه پیج شما بیشتر شود و در نهایت پست شما در اکسپلور نمایش داده شود.

افزایش ویو و بازدید اینستاگرام به صورت سریع و فوری!

یکی از مسائلی که کیفیت یک خدمت یا سرویس خدمات را مشخص میکند، سرعت انجام این خدمات می باشد! بازدید هایی که شما از طریق پنلدار برای ویدیو های خود خریداری کرده اید، سریع تر از آنچه تصور میکنید بر روی پست شما اعمال خواهد شد.

منظور از فوری و پرسرعت بودن خدمات چیست؟

این ویو ها و بازدید ها در سریع ترین زمان به صورت کاملا فوری انجام می شود. به عنوان مثال:

برای بازدید های کمتر از 10 هزار تا، کمتر از یک ربع وقت می خواهد!

برای بازدید های بین 10 تا 20 هزار تا، بین یک ربع تا نیم ساعت وقت می خواهد!

برای ویو و بازدید های سنگین که تعداد بالایی دارند مثلا 100000 عدد بازدید، معمولا کمتر از 2 ساعت وقت می خواهد!

چرا کیفیت سرویس خرید ویو اینستاگرام پنلدار بسیار بالاست؟

در خرید هر چیزی علی الخصوص محصولاتی که به صورت اینترنتی خریداری می شود، کیفیت از همه چیز مهمتر است. پنلدار این کیفیت بالا را به مشتریان خود ضمانت می کند تا با خیال راحت از این خدمات استفاده کنند. در این قسمت داریم از کیفیت خدمات مربوط به بسته های خرید ویو اینستاگرام صحبت می کنیم. چند فاکتور مهم وجود دارد برای سنجیدن کیفیت، که در ادامه با این فاکتور ها میپردازیم:

۱- کیفیت اکانت های بازدید کننده:

هنگام خرید ویو اینستاگرام مخصوصا الان که هوش مصنوعی و الگوریتم اینستاگرام بسیار پیشرفته است، طبیعی بودن و با کیفیت بودن بازدید کننده ها و ویو ها بسیار حائز اهمیت است. به این علت که از تاریخ 3 آذر 97 مصادف با 24 نوامبر 2018 اینستاگرام بیانیه ای برای از بین بردن فالوور های بی کیفیت و فیک داد تا این فالوور های فیک را مسدود سازی کند. به همین دلیل داشتن اکانت های با کیفیت و تاثیر گذار بسیار مهم است و اگر از فالوور های فیک و بی کیفیت استفاده شود به زودی شاهد ریزش بازدید ها خواهید بود. همانطور که میدانید پنلدار از بهترین و با کیفیت ترین اکانت های ایرانی استفاده میکند و ویو ها و بازدید های که بر روی ویدیو شما اعمال میکند کاملا واقعی و با کیفیت هستند.

۲- گارانتی پکیج های افزایش بازدید پنلدار: 

تیم پنلدار این ضمانت را به شما میدهد تا در صورت نارضایتی شما، وجه پرداختی عودت داده میشود. همانطور که در قبل گفتیم این بازدید ها و ویو ها بسیار با کیفیت بوده و حتی یک درصد هم ریزش نخواهد داشت. پنلدار از نتیجه و کیفیت کار خود اطمینان دارد و به شما مشتریان عزیز این اطمینان و ضمانت را می دهد تا درصورت ریزش و عدم رضایت شما از نتیجه بازدید ها، کل مبلغ پرداختی شما را به صورت تمام و کمال به شما بازمی گرداند یا به عبارت دیگر عودت می نماید.

۳- نمایش ویدیو های شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام: 

کیفیت خدمات پنلدار، از جمله خدمات ویو و لایک بسیار بالاست و بازدید های اعمال شده چنان منحصر به فرد و با کیفیت هستند که در بیشتر موارد حتی سفارشاتی که درخواست کمتر از 10000 ویو داشتند، گزارش شده است که به پست های آن ها به اکسپلور راه پیدا کرده است و در ادامه بازدید از پست آنها به شدت افزایش یافته است.

هنگامی که حرف از کیفیت می شود پنلدار همیشه حرف اول را میزند. با سرویس های خرید ویو اینستاگرام پنلدار راهی اکسپلور اینستاگرام شوید و بازدید پست های خود را بالا ببرید.

پکیج های خرید ویو اینستاگرام مناسب چه کسانی می باشد؟

خرید ویو اینستاگرام مناسب چه کسانی است

پکیج های خرید ویو اینستاگرام پنلدار در چه مواردی استفاده می شود؟ هدف اصلی مشتریان از خرید بسته های بازدید ویدیو پنلدار چیست؟ مخاطب بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلدار چه کسانی هستند؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای شما پیش آمده باشد. این سوالات که این بازدید ها و ویو ها چه کاربردی دارند و یک شخص به عنوان صاحب یک پیج اینستاگرامی و مشتری چرا سراغ این بسته های افزایشی آمده است؟ در ادامه می خواهیم مواردی را بررسی کنیم که اغلب مشتریان به این دلایل سراغ این بسته های افزایشی می روند. البته اینها تنها بخشی از دلایل انتخاب بسته های پنلدار می باشد و هر شخص میتواند دلیل شخصی خود را داشته باشد:

 1. مورد اول درباره افرادی است که در مسابقات اینستاگرامی شرکت می کنند و به دنبال دریافت بازدید و ویو بیشتر هستند تا امتیاز بیشتری کسب کنند.
 2. مورد بعدی درباره افرادی می باشد که در چالش های اینستاگرامی شرکت می کنند و به همین علت از بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلدار استفاده می کنند.
 3. مورد بعدی نیز درباره افرادی است که می خواهند به پست های اینستاگرامی خود اعتبار ویژه ای ببخشند.
 4. دلیل دیگر استفاده از این بسته ها این است که ممکن است یکی از پست های شما نسبت به بقیه پست ها کمتر ویو یا بازدید خورده بخورد به همین علت باید از این بسته های افزایشی استفاده کنید.
 5. افرادی که می خواهند در کمترین زمان ممکن پیج خود را بالا بیاورند از این سرویس استفاده می کنند.
 6. موسسه ها و شرکت هایی که محتوای پیج آنها به هر دلیلی کم ویو میخورد نیز از این بسته های پنلدار استفاده می کنند.
 7. پیج هایی که محتوی آنها ویدیویی است و نیاز به افزایش بازدید برای پست های خود در اینستاگرام دارند.
 8. افرادی که می خواهند بازدید و ویو های با کیفیت برای پست خود داشته باشند تا پست آنها به اکسپلور راه پیدا کند.
 9.  

سوالات شما درباره خرید ویو اینستاگرام از پنلدار

هر سوال یا مشکلی درباره خرید ویو اینستاگرام از پنلدار دارید در بخش نظرات از ما بپرسید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان شما را راهنمایی کنند.

خدمات اینستاگرام پنلدار:

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

به این مطلب امتیاز دهید
5/5
4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • نیاز غلامی

  15 تیر 1402 04:12

  من با سایت های زیادی کار کردم اما توی سایت پنلدار موندگار شدم
  راضی ام ازتون

  • paneldar

   25 تیر 1402 01:21

   ممنون از اظهار نظرتون! خوشحالم که راضی هستید. سعی میکنیم سایت پنلدار را دائما بهتر کنیم و امکانات جدیدی اضافه کنیم تا تجربه کاربریتون رو بهبود بدیم. اگر هر سوال یا درخواستی دارید ما در خدمتیم.

 • نیاز غلامی

  15 تیر 1402 04:12

  من با سایت های زیادی کار کردم اما توی سایت پنلدار موندگار شدم
  راضی ام ازتون

  • paneldar

   25 تیر 1402 01:21

   ممنون از اظهار نظرتون! خوشحالم که راضی هستید. سعی میکنیم سایت پنلدار را دائما بهتر کنیم و امکانات جدیدی اضافه کنیم تا تجربه کاربریتون رو بهبود بدیم. اگر هر سوال یا درخواستی دارید ما در خدمتیم.