خرید لایک ایرانی اینستاگرام (100% واقعی + فوق ارزان و تحویل فوری)

لایک (Like) در فارسی به معنای پسندیدن است. در اینستاگرام وقتی فردی از پست شما خوشش میاید بر روی علامت قلب ضربه میزند و اصطلاحا شما را لایک می کند یا میپسندد.

افزایش لایک اینستاگرام مهمترین فاکتور افزایش تعامل پیج است که شما می توانید با خرید لایک ایرانی اینستاگرام آن را به سرعت و با هزینه بسیار کم بدست آورید. پنل خرید لایک ایرانی اینستاگرام پنلدار شامل پروفایل های فعال و کاملا ایرانی بوده و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام آپدیت میشود. شما میتوانید با خیالی آسوده از این سرویس استفاده کنید.

برای خرید لایک ایرانی اینستاگرام تعداد لایک های مورد نیازتان را انتخاب کنید سپس لینک یا آدرس پست خود را کپی کنید. در آخر پس از قبول قوانین دکمه ثبت سفارش را بزنید. (لایک IGTV با لایک پست متفاوت میباشند. لطفا در انتخاب پنل مربوطه دقت فرمایید)

اگر نیازی به کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید مقاله موجود در همین صفحه را مطالعه نمایید و در بخش نظرات سوال های خود را از ما بپرسید

پنل خرید لایک ایرانی اینستاگرام

50
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 50 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

1,625تومان
سفارش
100
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 100 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

3,250تومان
سفارش
250
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 250 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

8,125تومان
سفارش
500
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 500 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

16,250تومان
سفارش
1000
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 1000 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

32,500تومان
سفارش
5000
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 5000 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

162,500تومان
سفارش
10000
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 10000 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

325,000تومان
سفارش
20000
لایک ایرانی اینستاگرام

خرید 20000 لایک ایرانی اینستاگرام

ایرانی پروفایل دار با پست

کیفیت عالی

ریزش بین 5-10%

استارت در 1 ساعت و نیم

بدون نیاز به رمز پیج

650,000تومان
سفارش

آموزش ویدیویی قدم به قدم خرید از پنلدار

نکته: دقت داشته باشید که خرید لایک کاملا مانند خرید فالوور میباشد و تنها یک تفاوت دارد: به جای آدرس پیج، باید آدرس پستی که میخواهید لایک آن بالا رود را در کادر وارد کنید

نکته2: لایک IGTV با لایک پست متفاوت هست. حتما پنل مخصوص هرکدام را انتخاب کنید.

سوالات متداول خرید لایک ایرانی اینستاگرام

ویژگی لایک ایرانی اینستاگرام پنلدار

لایک اینستاگرام چیست؟

لایک اینستاگرام چیست و خرید لایک اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ واژه ی لایک (Like) یک واژه ی انگلیسی است که در فارسی به معنای پسندیدن و مورد نظر واقع شدن است. به این معنا که اگر در اینستاگرام کاربری پست شما را لایک می کند، در واقع این پست را دوست داشته و تمایل به مشاهده ی این پست دارد. به همین علت با انجام این رفتار به الگوریتم اینستاگرام می فهماند که مایل است پست های شما را بیشتر مشاهده کند.

لایک اینستاگرام چیست؟

تفاوت میان لایک اینستاگرام واقعی و لایک اینستاگرام فیک چیست؟

لایک اینستاگرام واقعی همان طور که از اسمش پیداست، توسط صفحات واقعی برای پست شما انجام می شود. این لایک ها به هیچ عنوان باعث اسپم شدن صفحه ی شما و یا دچار از بین رفتن ناگهانی نمی شوند. این لایک ها کاملا تضمینی و مطمئن هستند و تناقضی با دیگر لایک های صفحه ی شما ایجاد نمی کنند. بر خلاف لایک های اینستاگرام فیک که تمام احتمالات ذکر شده را متحمل می شوند. پس در هنگام خرید حتما به اعتبار سایت و محصول مورد نظر خود توجه کنید. سرویس لایک ایرانی اینستاگرام پنلدار 100% لایک های واقعی می باشند.

مزایای خرید لایک ایرانی اینستاگرام

مزایای خرید لایک ایرانی اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام همان لایک می باشد که توسط پروفایل ها و کاربران ایرانی انجام میشود. کاربران در پیج شما می توانند با لایک و کامنت و سیو(save) و شیر(share) میزان اشتیاق خود را به مطالب شما ابراز کنند و با پیج شما تعامل داشته باشند. در نتیجه اینستاگرام به وسیله ی قابلیت هوش مصنوعی، با توجه به میزان لایک و کامنت و ویوهای پست شما، محبوبیت صفحه ی شما را شناسایی می کند. هم گام شدن با الگوریتم اینستاگرام، می تواند به شما در رشد بیشتر پیجتان کمک کند.

امروزه خرید لایک ایرانی اینستاگرام به یکی از پر استفاده ترین راه ها برای افزایش میزان دیده شدن پست ها، ورود به اکسپلور و اعتماد سازی مخاطبان، تبدیل شده است. به خوبی می دانیم که به کار گیری الگوریتم اینستاگرام و هم سو شدن با آن می تواند در رشد صفحه ی اینستاگرام ما تاثیر بسیاری داشته باشد.

شاید کسب و کاری دارید یا به دنبال افزایش تعامل با فالوورهای پیج شخصی خود هستید. هر استفاده ای که از اینستاگرام می کنید، لایک ایرانی اینستاگرام و تعداد فالوورهای شما در تعامل با مخاطب موثر است. اما اگر تعداد لایک پست های اینستاگرام شما متناسب با تعداد فالوورهای شما نباشند، نمی توانید اعتماد کاربران را به خود جلب کنید. چرا که تعداد فالوورها به تنهایی نمی تواند تامین کننده ی تعامل در پیج شما باشد.

شما میتوانید با خرید فالوور واقعی اینستاگرام توازن بین لایک و فالوور خود را برقرار کنید.

لایک اینستاگرام در پست های شما بخش مهمی از تعامل پیجتان را در بر دارند. حتی به وسیله ی این لایک ها، شما می توانید زمینه ی جذب فالوورهای بیشتر را نیز فراهم کنید. چرا که این لایک ها از صفحه های واقعی و اکتیو در اینستاگرام به پیج شما می رسند. بدین ترتیب نگرانی ای از بابت سرعت و کیفیت آن ها نخواهید داشت.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که برای ویدیوهای اینستاگرام خود، علاوه بر لایک، ویو یا بازدید هم خریداری نمایید. چرا که به طور طبیعی، افزایش لایک اینستاگرام برای ویدیوها موجب افزایش ویوها نیز می شود. در همین راستا تعداد ویوهای شما باید با تعداد لایک های شما متناسب باشند تا خللی در تعامل مخاطب با صفحه ی شما ایجاد نشود.

همچنین میتوانید برای خرید ویو اینستاگرام و مشاهده قیمت و کیفیت از صفحه مربوطه دیدن فرمایید.

نکات مهم درباره ی خرید لایک ایرانی اینستاگرام

نکات قبل از خرید لایک ایرانی اینستاگرام

یکی از گزینه های خرید لایک ایرانی اینستاگرام، ثبت سفارش “مولتی لایک” است. با این قابلیت شما می توانید یک بسته لایک خریداری شده را بر روی چند پست متفاوت پخش کنید. نکته ی مهم دیگری که باید به آن دقت کنید، تفاوت بین خرید لایک برای پست معمولی و خرید لایک برای پست IGTV است. باید مراقب باشید که برای پست های معمولی خود، لایک های IGTV نخرید. همچنین عکس این موضوع، برای پست های IGTV خود لایک های معمولی نخرید. زیرا باید برای خرید هر نوع لایکی، به پنل مربوط به خودش مراجعه کنید.

خرید لایک رایگان: افسانه یا واقعیت؟!

حتما شنیده اید که هر ارزانی بی علت نیست! با این توصیف می دانیم که هر کاری که تلاشی برای آن صرف شده، ارائه و دریافت آن هم هزینه ای در بر خواهد داشت. همچنین بیشتر سایت های ارائه ی خدمات خرید لایک ایرانی اینستاگرام به صورت رایگان، دارای محصولاتی غیر قابل قبول و غیر قابل اعتماد هستند. چرا که این محصولات رایگان اما تقلبی، از سرویس های نا معتبر استخراج و تولید شده اند. در نتیجه امکان رخ داد احتمالات نامطلوبی نظیر اسپم شدن برای صفحه ی اینستاگرام و لایک شما به وجود می آورند. اما در پنلدار شما با صرف هزینه ای بسیار مناسب و معقول، می توانید از لایک های با کیفیت و واقعی به صورت تضمینی برخوردار شوید.

خرید لایک با انتخاب جنسیت زن یا مرد

شاید پیش آمده باشد که در هنگام خرید لایک ایرانی اینستاگرام، با عنوان خرید لایک با جنسیت خانم یا جنسیت آقا مواجه شده باشید! بگذارید خیال شما را راحت کنیم. در اینستاگرام امکان تشخیص جنسیت برای لایک ها وجود ندارد. زیرا در هنگام ساخت اکانت در اینستاگرام، از شما در رابطه با جنسیت سوالی پرسیده نمی شود. بدین ترتیب امکان دسترسی به جنسیت پیج های اینستاگرام وجود ندارد. پس در صورت مشاهده ی وعده ی لایک های جنسیت دار، به آن اعتماد نکنید.

ارزان ترین پنل خرید لایک ایرانی اینستاگرام

ارزان ترین پنل خرید لایک اینستاگرام

وبسایت پنلدار لایک اینستاگرام واقعی را از صفحات واقعی به صفحه ی شما متصل می کند. به این ترتیب شما می توانید مخاطبانی علاقمند به موضوع مورد نظر خود را داشته باشید. قیمت لایک ایرانی اینستاگرام پنلدار از پنل های دیگر ارزان تر میباشد و شما میتوانید این تفاوت قیمت را با یک مقایسه ساده متوجه شوید. کیفیت پنل لایک اینستاگرام پنلدار تضمین شده است و ما تعهد بازگشت وجه بی قید و شرط در صورت عدم رضایت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

در پنلدار تلاش می کنیم با ارائه ی خدمات تضمینی برای خرید لایک ایرانی اینستاگرام به شما عزیزان، نقش مثبتی در افزایش کیفیت صفحه ی اینستاگرام شما داشته باشیم. پنلدار با همیاری تیم پشتیبانی متخصص و فعال خود، آماده ی خدمت رسانی به شما بزرگواران است. متخصصان ما در بخش بازاریابی شبکه های اجتماعی، به شما در افزایش لایک ایرانی اینستاگرام و افزایش تعامل در صفحه تان کمک می کنند.

چگونه بسته های لایک ایرانی اینستاگرام را خریداری کنیم؟

خرید لایک ایرانی اینستاگرام از وبسایت پنلدار، تضمین دریافت فوری برای سفارش شما را دارد. شما به محض خرید محصول مورد نظر خود مانند لایک، ویو و فالوور، در کم ترین زمان ممکن آن را در اختیار خواهید داشت. خرید بسته های لایک اینستاگرام کم تر از چند دقیقه زمان می برد و پس از پرداخت در وبسایت، عملیات انتقال لایک ها به پست شما سریعا آغاز خواهد شد. پس با خیال راحت خریدی آسان و فوری انجام دهید.

شما میتوانید ویدیو آموزش قدم به قدم خرید از پنلدار را در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید یا توضیحات را در ادامه مطالعه کنید. برای دریافت محصول فقط کافیست وارد صفحه ی اینستاگرام خود شوید و پست مورد نظر خود را باز کنید. با کلیک بر روی علامت سه نقطه ی بالای پست مورد نظرتان، چند گزینه برای شما در صفحه ظاهر می شود. برای دریافت لینک پست خود، بر روی گزینه ی Copy Link کلیک کنید. بعد از آن به پنل مربوطه در وبسایت رفته و آدرس ذخیره شده را در قسمت “لینک” Paste کنید. در پایان می توانید در قسمت توضیحات، نکات مورد نظر خود را شرح دهید. همچنین بهتر است آی دی پیج اینستاگرام خود را نیز در بخش توضیحات ذکر کنید.

سوال در زمینه خرید لایک ایرانی اینستاگرام پنلدار

در انتها اگر سوالی دارید که جوابش را در مقاله بالا پیدا نکردید در انتهای همین صفحه از ما بپرسید تا کارشناسان پنلدار در سریعترین زمان شما را راهنمایی کنند.

خدمات اینستاگرام پنلدار:

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

به این مطلب امتیاز دهید
5/5
بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!