خرید فالوور ارزان اینستاگرام

از روش های ارزان و مناسب افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور ارزان اینستاگرام است. فالوور ارزان ، ترکیب فالوور فیک(غیرواقعی) و فالوورهای واقعی اینستاگرام است که به همین دلیل قیمت ارزان و کمی دارد و به آن فالوور ترکیبی یا فالوور میکس هم میگویند.

از طریق پنل بازاریابی رسانه های اجتماعی(SMM) پنلدار، این امکان برای کاربران فراهم شده است تا براساس نیاز خود و به تعداد دلخواه فالوورهای ارزان قیمت اینستاگرام خریداری نمایند و در مدت زمان کوتاهی بر تعداد دنبال کننده های اینستاگرام خود بیفزایند‌.

پنل فالوور ارزان پنلدار، فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا را با ارزان ترین قیمت ارائه می نمایند. برای خرید فالوور ارزان اینستا با تحویل فوری ، می توانید به راحتی مقدار مورد نیاز خود را از طریق این پنل سفارش دهید

 

تعرفه و قیمت خرید فالوور ارزان اینستاگرام

500
فالوور ارزان ایرانی

500 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

10,000تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان ایرانی

1000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

20,000تومان
سفارش
2000
فالوور ارزان ایرانی

2000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

40,000تومان
سفارش
3000
فالوور ارزان ایرانی

3000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

60,000تومان
سفارش
5000
فالوور ارزان ایرانی

5000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

100,000تومان
سفارش
10000
فالوور ارزان ایرانی

10000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

200,000تومان
سفارش
50000
فالوور ارزان ایرانی

50000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

1,000,000تومان
سفارش
100000
فالوور ارزان ایرانی

100000 فالوور ارزان اینستاگرام

کیفیت بالا

تحویل فوری

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

2,000,000تومان
سفارش

آموزش ویدیویی قدم به قدم خرید فالوور از پنلدار

سوالات متداول خرید فالوور ارزان اینستاگرام

آیا خرید فالوور ارزان در اینستاگرام شما را تحریم(بن) می کند؟

خرید فالوور ارزان ایسنتاگرام ، به دلیل داشتن ترکیبی از فالوورهای واقعی ایرانی و فالوورهای فیک باعث می گردد تا دیگر به وسیله ی اینستاگرام مورد جریمه قرار نگیرید. زیرا این شبکه ی اجتماعی با داشتن سازوکار قدرتمند به راحتی فالوورهای فیک را تشخیص می دهد.

آیا فالوورهای ارزان ایرانی میباشند؟

فالوورهای ارزان اینستاگرام پنلدار دارای اکانت ایرانی هستند و فردی حقیقی درحال استفاده از آن میباشد

 

آیا فالوور ارزان همان فالوور فیک هست؟

فالوورهای ارزان قیمت ترکیبی از فالوورهای فیک و واقعی هستند

آیا فالوور ارزان بدون ریزش است؟

تنها فالوورهای اینستاگرامی که امکان ریزش آن ها صفر است؛ فالوورهای فیک هستند. درصد ریزش فالوورهای ارزان قیمت، همانند فالوورهای خارجی و ایرانی بین ۵ تا ۲۰ درصد می باشد‌.

آیا فالوورهای ارزان خریداری شده لایک میکنند؟

فعالیت فالوور ارزان همانند دنبال کننده ای حقیقی است که در صورت جذابیت پست را لایک میکند و کامنت میگذارد.

ویژگی فالوورهای ارزان اینستاگرام پنلدار

کیفیت فالوور
کیفیت عالی (80% ایرانی)
قیمت فالوور
شروع قیمت از 10000 تومان
زمان تحویل
دریافت آنی و فوری
درصد ریزش
5% الی 25% (آنفالو به دلیل واقعی بودن پیج ها)
گارانتی
تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نحوه خرید
از طریق وبسایت پنلدار
پشتیبانی
24 ساعته از طریق تلگرام و وبسایت

با توجه به آمار شبکه های اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران، اینستاگرام(Instagram) پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی میان کاربران ایرانی است. “منبع” 

این فرصتی بی نظیر برای کسب و کارهای نوپا ، متوسط و حتی بزرگ میباشد که با حضور در فضای اینستاگرام مخاطبان خود را افزایش دهند. یکی از راه های کم هزینه افزایش مخاطب، دنبال کننده یا فالوور(follower)، خرید فالوور ارزان اینستاگرام میباشد.

فالوورهای ارزان قیمت واقعی هستند یا فیک؟

فالوور ارزان(cheap follower) درواقع ترکیبی از فالوور فیک و واقعی است که به دلیل فعالیت کمتر فالوورها، قیمتی ارزان تر از فالوور واقعی دارد.

به طور معمول زمانی که اسم خرید فالوور ارزان اینستاگرام به میان می آید، بیشتر افراد جبهه می گیرند به این خاطر که فکر می کنند این فالوورهای ارزان همان فالوورهای فیک هستند؛ اما باید گفت که این موضوع صحت ندارد. پس: فالوورهای ارزان، فالوورهای فیک نیستند. 

حال بگذارید تفاوت فالوور فیک و واقعی و دلیل قیمت پایین فالوور ارزان را بدانیم: به حساب ها یا نمایه های اینستاگرامی که در مقادیر بالا به وسیله ی کامپیوتر و ربات ساخته می شوند و هیچ انسانی از آن ها استفاده نمی کند، فالوور فیک می گویند. در حالی که فالوورهای ارزان قیمت ترکیبی از فالوورهای فیک و واقعی هستند. این فالوورها در بازه های زمانی کوتاه مدت مانند هر سه روز یک بار یا هر چهار روز یک بار آنلاین شده و پست ها را مشاهده می نمایند.

سوالی که مطرح می شود این است که: چرا این فالوورها را ارزان نامیده اند و چرا قیمت آن ها نسبت به فالوورهای دیگر کمتر می باشد؟ جواب این است که:

برخلاف فالوورهای خارجی و ایرانی فعال که هر روز مشغول به فعالیت در اینستاگرام هستند، فالورهای ارزان قیمت هر ۳ یا ۴ روز یک بار فعالیت می کنند. علت متفاوت بودن قیمت نیز همین موضوع است.

 

فالوور ارزان فیک است یا واقعی؟

فالوور ارزان فیک است یا واقعی؟ دلیل ارزان بودن فالوور ارزان چیست؟

خرید فالوور ارزان اینستاگرام خوب است یا نه؟

فالوورهای ارزان اینستاگرام پنلدار دارای اکانت و پروفایل ایرانی هستند و فردی حقیقی درحال استفاده از آن میباشد. فعالیت فالوور ارزان همانند دنبال کننده ای واقعی است که در صورت جذابیت پست، آن را لایک میکند و کامنت میگذارد. فالوور ارزان در مقایسه با فالوور فعال، فعالیت کمتری دارد. در صورتی که فعالیت روزانه فالوور برای شما اهمیت ویژه ای دارد، پیشنهاد میکنیم از صفحه خرید فالوور واقعی اینستاگرام دیدن فرمایید

در واقع باید گفت که برای خرید فالور ارزان اینستاگرام اجباری وجود ندارد. در ادامه درباره دلیل انجام این کار توضیح می دهیم. پنل های مختلفی برای خرید فالوور موجود هستند که یکی از آن ها خرید فالوور ارزان می باشد.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام در ایران، بهترین گزینه برای پیج های تازه کار و کسب و کارهای نوپا که درآمد کمی دارند می باشد.

 

کسب و کارهای نوپا در اینستاگرام از این طریق می توانند بر تعداد دنبال کننده های پیج خود بیفزایند. البته تبلیغاتی مانند فروش فالوورهای ارزان قیمت اینستاگرام بدون ریزش دروغی بیش نیست. در واقع باید گفت حتی در صورت خرید فالوورهای واقعی نیز امکان ریزش فالوور وجود دارد؛ چون ممکن است تعدادی از فالوورها، پیج شما را نپسندند.

خرید فالوور ارزان ایسنتاگرام ، به دلیل داشتن ترکیبی از فالوورهای واقعی ایرانی و فالوورهای فیک باعث می گردد تا دیگر به وسیله ی اینستاگرام مورد جریمه قرار نگیرید. زیرا این شبکه ی اجتماعی با داشتن سازوکار قدرتمند به راحتی فالوورهای فیک را تشخیص می دهد.

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام خوب است؟

آیا خرید فالوور ارزان خوب است؟ خرید فالوور ارزان چه ارزشی برای پیج دارد؟

 

آیا خرید فالوورهای ارزان بدون ریزش صحت دارند؟

تنها فالوورهای اینستاگرامی که امکان ریزش آن ها صفر است؛ فالوورهای فیک هستند. بنابراین کسانی که چنین ادعایی دارند؛ مطمعناً فالوورهایشان فیک هستند. حال سوال اینجاست که درصد ریزش فالوورهای ارزان اینستا چقدر است؟ درصد ریزش فالوورهای ارزان قیمت، همانند فالوورهای خارجی و ایرانی بین ۵ تا ۲۰ درصد می باشد‌. البته میزان این ریزش با محتوا و موضوع پیج اینستاگرامی شما ارتباط تنگاتنگی دارد.

اگر بعد از خرید فالوور ارزان ایسنتا از طریق این وب سایت میزان ریزش دنبال کننده های شما بیش تر از ۲۰ درصد بود، کافی است پرسنل این وبسایت را مطلع سازید تا آن ها در مدت زمان کوتاهی مشکل شما را برطرف نمایند.

آیا برنامه و یا نرم افزاری جهت خرید فالوور ارزان اینستاگرام وجود دارد؟

در حال حاضر تیم رسمی وبسایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام پنلدار ، برنامه و یا نرم افزاری را برای مشتریان خود ارائه نکرده است. اگر برنامه و نرم افزاری از نام این مجموعه سوء استفاده نماید مورد پیگرد قانون قرار می گیرد. این وبسایت در نظر دارد برای دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران با محصولات خود یک اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل  Android و Ios طراحی نماید.

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای پیج ارزشی دارد؟

جواب این سوال واضح است. حداقل فایده خریدن فالوور ارزان اینستاگرام ، زیاد نشان دادن تعداد دنبال کننده های پیج است. مردم برای تشخیص خوب بودن و یا نبودن یک پیج و همچنین اطمینان کردن به پیج‌های مختلف به تعداد دنبال کنندگان آن ها توجه می‌کنند. زمانی که تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد ( به هر طریقی که این دنبال کننده ها زیاد شده باشند، از تبلیغات گرفته تا تولید محتوا یا خرید ارزان فالوور و … ) احتمال اعتماد کردن آن‌ها به شما افزایش می یابد. این موضوع برای افرادی که اقدام به فروش محصولات خود در اینستاگرام می نمایند بسیار حائز اهمیت است. در واقع دنبال کنندگان یک پیج اعتبار آن پیج محسوب می شوند.

استراتژی خرید فالوور ارزان اینستاگرام

اینکه چقدر برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام هزینه کنیم یا چقدر فالور ارزان بخریم کاملا به استراتژی خرید فالوور شما بستگی دارد. اما اینکه چطور بهترین نتیجه را در کمترین زمان با حداقل ریسک بگیریم نیازمند تجربه و آزمون و خطا میباشد. ما این کار را برای شما انجام دادیم. برای آموزش رایگان استراتژی خرید فالوور میتوانید مقاله “آیا خرید فالوور خوب است؟ چگونه بهترین نتیجه را از آن بگیریم؟” را در گوگل جستجو کنید و مقاله را در وبسایت “تازه ترین ها” مطالعه کنید

بهترین راه خرید فالوور ارزان قیمت اینستاگرام

مدیران و پرسنل سایت خرید فالوور اینستاگرام پنلدار، هرگز مدعی این نیستند که بهترینند. اما تمام تلاش آن ها ارائه محصولات با کیفیت و خدمات گرانبها به مشتریان است. راضی بودن کاربران در این وب سایت حرف اول را می زند. برای مقایسه‌ کردن قیمت‌ها کافی است که سری به پلن‌های موجود در سایت پنلدار بزنید و آن ها را با وب سایت‌های دیگر مقایسه نمایید. ما همچنین تلاش می کنیم که بهترین و باکیفیت ترین فالوور ها و لایک ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیزمان تهیه و ارسال نماییم.

بهترین راه خرید فالوور ارزان اینستاگرام

بهترین راه خرید فالوور ارزان اینستاگرام کدام است؟

معرفی ارزان ترین سایت برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام

بهتر است بدانید که ما مدعی نیستیم که ارزان ترین و بهترین سایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام در ایران هستیم. بزرگ ترین و بهترین ادعای وبسایت پنلدار ، مشتریان عزیز ما هستند‌. برای اطمینان می توانید ما را از طریق مشتریان ما پیگیر شوید تا بدانید که میتوانید ارزان ترین فالوورها را از پنلدار بخرید. تلاش این تیم ارائه با کیفیت ترین محصولات و همچنین سریع ترین و عالی ترین پشتیبانی به مشتریان عزیز است.

ارزان ترین سایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام

معرفی ارزان ترین سایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام در ایران

راه دریافت فالوورهای واقعی رایگان

وبسایت رسمی خدمات سوشال مدیا پنلدار، چالش هایی را ارائه نموده تا افرادی که توان پرداخت هزینه های بالای خرید دنبال کننده های واقعی را ندارند؛ با شرکت در این چالش ها به صورت کاملا رایگان دنبال کننده واقعی اینستاگرام دریافت نمایند.

برای این کار لازم است آدرس سایت ما را استوری نموده و آن را لینک نمایند. همچنین در بیو پیج اینستاگرام خود لینک سایت را قرار دهند. و یا این که پستی را در ارتباط با وبسایت ما در پیج خود به اشتراک بگذارند. شیوه های مختلفی برای دریافت فالوور واقعی رایگان موجود می باشد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر لازم است که با ما ارتباط برقرار نمایید.

در رابطه با خرید فالوور ارزان اینستاگرام سوال دارید؟

 پنلدار ارزان ترین ارائه دهنده پنل فالوور، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد پس هر سوالی که درباره خرید فالوئر ارزان اینستاگرام دارید همینجا در بخش نظرات و کامنت ها از ما بپرسید. همچنین میتوانید از دیگر راه های ارتباطی مانند تلگرام پنلدار اقدام کنید. کارشناسان پنلدار در سریعترین زمان به شما پاسخ می دهند.

دیگر خدمات اینستاگرام پنلدار:

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!