خرید فالوور فیک اینستاگرام

روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد و ارزان ترین و سریعترین روش افزایش فالوور، خرید فالوور فیک اینستاگرام است. فالوور فیک(غیر واقعی) اینستاگرام، دنبال کننده هایی با پروفایل های جعلی در اینستاگرام هستند که فعالیتی ندارند و تعاملی با پیج برقرار نمیکنند. مزیت فالوور فیک بالا بردن تعداد فالوورهای پیج با قیمت بسیار ارزان و در نتیجه افزایش اعتبار پیج و اعتماد سازی مخاطبان می باشد.

شما میتوانید از طریق پنل بازاریابی رسانه های اجتماعی(SMM) پنلدار، براساس نیاز خود و به تعداد دلخواه فالوورهای فیک اینستاگرام خریداری نمایید و در مدت زمان کوتاهی بر تعداد دنبال کننده های اینستاگرام خود بیفزایید.

پنل فالوور فیک پنلدار، فالوور فیک با کیفیت بالا را با ارزان ترین قیمت ارائه می نمایند. برای خرید فالوور فیک اینستا با تحویل فوری ، می توانید به راحتی مقدار مورد نیاز خود را انتخاب کرده ، آدرس پیجتان را وارد کنید و فالوورهایتان را دریافت کنید

پنل خرید فالوور فیک اینستاگرام

1000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 1000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

3,835تومان
سفارش
2000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 2000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

7,670تومان
سفارش
3000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 3000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

11,505تومان
سفارش
4000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 4000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

15,340تومان
سفارش
5000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 5000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

19,175تومان
سفارش
10000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 10000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

38,350تومان
سفارش
15000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 15000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

57,525تومان
سفارش
20000
فالوور فیک اینستاگرام

خرید 20000 فالوور فیک اینستاگرام

Instagram Fake Followers

ریزش دارد

استارت در 1 ساعت

بدون نیاز به رمز پیج

پشتیبانی 24 ساعته

76,700تومان
سفارش

آموزش ویدیویی قدم به قدم خرید فالوور از پنلدار

ویژگی فالوورهای فیک اینستاگرام پنلدار

امروزه اینستاگرام(Instagramتبدیل به یک بستر مناسب برای کسب و کار شده است. همانطور که دیده اید بسیاری از بیزینس ها از فضای اینستاگرام استفاده می کنند و کسب و کار خود را رونق داده اند. داشتن فالوور بالا یکی از مسئله های مهم هر پیج به حساب می آید. به همین دلیل بسیاری از پیج ها از فالوور های فیک استفاده می کنند.

 

خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام هزینه کردن به شمار نمی رود! شما می توانید با یک حساب سرانگشتی به این نتیجه برسید که خرید فالوور فیک اینستاگرام، یک سرمایه گذاری کوتاه مدت می باشد و در مدت کوتاهی موجب رشد مشتری ها و در نتیجه افزایش درآمد می شود. سریع ترین و ارزان ترین روش برای افزایش فالوور های شما، خرید فالوور فیک اینستاگرام است. اگر یک پیج تازه تاسیس کرده اید بهترین روش برای رشد پیج شما خرید فالوور فیک می باشد.

آیا می خواهید در زمان کوتاه تعداد فالوور های خود را بالا ببرید؟ آیا می خواهید در مدت زمان کم برای پیج خود مشتری پیدا کنید؟ اگر جواب شما مثبت است باید بگویم جای درستی آمده اید. مهم نیست که پیج شما تازه تاسیس باشد یا کسب و کار خود را داشته باشید. شما می توانید در کمترین زمان فالوور های پیج خود را بدون محدودیت افزایش دهید. یکی از خدمات وبسایت پنلدار فروش فالوور فیک اینستاگرام با کیفیت بالا است. قطعا خرید فالوور فیک یک روش سریع برای افزایش فالوور های شما می باشد. به طوری که شما می توانید با خرید تعداد زیادی فالوور از سایت پنلدار، شاهد افزایش درآمد و رشد مشتریان خود باشید. فالوور های فیک مجموعه ما بسیار با کیفیت هستند و ما از این نظر کاملا تضمین میکنیم.

چرا باید فالوور فیک اینستاگرام بخریم ؟

چرا باید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

قبل از اینکه به این بپردازیم که چرا باید اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنیم بهتر است این موضوع را بررسی کنیم که اصلا فالوور فیک چیست؟ در واقع به اکانت هایی که هیچ شخص حقیقی و هویت واقعی پست آن ها نیست و توسط سرور های کامپیوتری به وجود می آیند فالوور فیک گفته می شود. حال به این موضوع می پردازیم که چرا پیج ها باید فالوور فیک خریداری کنند؟ این فالوور ها توانایی تعامل را ندارند و نمی توانند برای آنها کاری کنند پس چرا باید اقدام به خرید این فالوور ها کنند؟ قطعا شما هم وقتی یک پیج جدیدی را می بینید و می خواهید آن را فالو کنید اولین چیزی که به آن توجه می کنید تعداد فالوور های آن پیج است.

بهتره اینطور بگم که از نظر کاربران، هر پیج اینستاگرامی که تعداد فالوور های بیشتری داشته باشد، اعتبار بیشتری دارد. به همین دلیل پیج های تازه کار وقتی در اول راه خود می باشند به جای اینکه هزینه بالایی برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام دهند اقدام به خرید ارزان فالوور فیک اینستاگرام می کنند. تا به این ترتیب تعداد فالوور های پیج خود را بالا ببرند. تا در ادامه بتوانند به کمک تبلیغ یا تبادل کردن و دیگر راه ها، تعداد فالوور های ارگانیک و واقعی پیج خود را افزایش دهند.

البته گاهی اوقات پیج هایی که فالوور های زیادی دارند و پس از مدتی فالوور های پیج اینستاگرامشان ریزش می کند اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام می کنند تا کسی متوجه این ریزش نشود.

خرید فالوور فیک و افزایش اعتبار پیج اینستاگرام

با خرید فالوور فیک اینستاگرام، فالوور های پیج شما بالا می رود. این امر موجب می شود تا فالوور های واقعی بیشتری به سراغ پیج شما بیایند. در نتیجه فروش شما بیشتر می شود. حال این سوال پیش می آید که آیا اینستاگرام توانایی تشخیص این فالوور های فیک را دارد و می تواند آن ها را حذف کند؟ در جواب این سوال باید گفت، اگر فالوور های که استفاده کرده اید با کیفیت بالایی باشند اینستاگرام نمی تواند آن ها را تشخیص دهد. سایت های نامعتبر و بی کیفیت از ربات های بی کیفیت و غیر حرفه ای استفاده می کنند. در نتیجه الگوریتم اینستاگرام می تواند آنها را تشخیص دهد که موجب ریزش پیج می شود.

خرید فالوور فیک اینستاگرام یکی از راهکار های ارزان برای پیج های تازه کار به شمار می رود تا پیج خود را بالا بیاورند. این فالوور ها در واقع هویتی ندارند. یعنی هیچ شخصی پشت این اکانت ها نیست. ما قصد داریم در سایت پنلدار علاوه بر اینکه راجع به خرید فالوور فیک صحبت کردیم درباره مزیت های خرید فالوور ارزان، روش های افزایش فالوور های فیک، چگونگی افزایش فالوور فیک خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش و غیره نیز صحبت کنیم. پس اگر قصد خرید فالوور فیک و خدمات فروش فالوور فیک را دارد ما را در این مقاله همراهی کنید.

خرید فالوور فیک اینستاگرام و افزایش فالوور ارگانیگ پیج

خرید فالوور فیک اینستاگرام که کیفیت بالایی داشته باشد و بدون ریزش باشد می تواند تا حدود زیادی به پیج شما و کسب و کار شما کمک کند. چیزی که بسیار مهم است این است که شما می توانید با هزینه بسیار کم و ارزان به راحتی فالوور های پیج اینستاگرامی خود را بالا ببرید در نتیجه فالوورهای طبیعی و واقعی به پیج شما اعتماد میکنند و شما را دنبال میکنند.

منظور از فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟
 
اگر می خواهید برای خرید فالوور فیک اینستاگرام اقدام کنید ابتدا با این آشنا شوید که فالوررهای فیک چه هستند؟ نحوه عملکرد فالوور های فیک چگونه است؟ به طور کلی می توان گفت که فالوور های اینستاگرام به دو دسته فیک و اصلی تقسیم می شوند. فالوور های واقعی به اکانت هایی می گویند که شخصیت و هویت واقعی پشت آن است مانند من و شما که هویت واقعی داریم و میتوانیم با پیج های مختلف تعامل کنیم. یعنی برای پیج ها مختلف کامنت بزاریم، لایک کنیم، استوری و پست ها را ببینیم و غیره. فالوور های فیک تعاملی با پیج ندارند یعنی کامنت و لایک نمیگذارند و استوری و ویدیوها را مشاهده نمیکنند. به این دلیل که شخصیت و هویتی واقعی پشت این اکانت ها وجود ندارد.

اکانت هایی که هیچکدام از این کار ها را نمی توانند انجام دهند و در واقع تعاملی ندارند. این فالوور های فیک خود به دو دسته خارجی و ایرانی تقسیم می شوند. شما میتوانید با توجه به نیازتان برای خرید فالوور فیک ایرانی یا خارجی اقدام کنید. این اکانت ها معمولا عکس پروفایل ندارند و در بسیاری مواقع نام و نشان درستی نیز ندارند.

یک نکته بسیار مهم که در هنگام خرید فالوور فیک اینستاگرام باید به آن دقت کنید این است که اینستاگرام با توجه به الگوریتم درون برنامه ای که دارد، بر روی این نوع از فالوور ها بسیار حساس است. اگر اینستاگرام بتواند این فالوور های فیک را تشخیص دهد اتفاقات ناخوشایندی برای پیج شما می افتد. به طور مثال پیج شما دچار ریزش فراوانی میشود یا پیج شما مسدود میشود یا جریمه های دیگری که خود اینستاگرام برای شما در نظر میگیرد.

مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام

مزایا و معایب خرید فالوور فیک

هر کاری که شما انجام میدهید، قطعا معایب و مزایایی با خود به همراه دارد. شما باید با در نظر گرفتن این مزایا و معایب نسبت به انجام آن کار اقدام کنید. خرید فالوور فیک اینستاگرام نیز همین وضعیت را دارد. اگر در مورد خرید فالوور های فیک اینستاگرام تردید دارید ابتدا در مورد معایب و مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام تحقیق کنید و در ادامه با بررسی آنها می توانید تصمیم به انجام این کار بگیرید. در ادامه برای اینکه به شما کمکی کرده باشیم می خواهیم به بررسی مزایا و معایب خرید فالوور فیک بپردازیم. اولین مزیتی که خرید این فالوور های فیک دارد این است فالوور های پیج شما در کوتاه ترین زمان ممکن به عددی که می خواهید میرسد و به مقدار دلخواه شما افزایش میابد.

شاید در نظر شما افزایش فالوور های فیک، چندان حائز اهمیت نباشد اما شما باید از زاویه دید کاربر های دیگر اینستاگرام این موضوع را بررسی کنید. آن ها با دیدن فالوور های پیج شما به اعتبار پیجتان پی میبرند و پس اینکه پیج شما را معتبر به حساب آوردند اقدام به فالو کردن شما می کنند. پس در گام اول باید گفت با بالا رفتن اعتبار پیجتان شما می توانید فالوور های ارگانیک و واقعی جذب کنید. هر چقدر این فالوور های واقعی بیشتر شوند پیج شما پیشرفت کرده یا به عبارت دیگر بالا می آید. البته به این نکته نیز توجه کنید که بالا آمدن پیجتان به محتوایی که تولید می کنید نیز بستگی دارد.

یکی دیگر از مزیت های مهم خرید فالوور فیک اینستاگرام، قیمت ارزان فالوورهای فیک می باشد. این فالوور های فیک از نظر قیمتی بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد و نیاز به بودجه و هزینه بالایی ندارد. در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی درباره قیمت و هزینه ها اقدام به خرید این فالوور ها کنید. این موضوع برای پیج هایی که در ابتدای کار خود هستند بسیار مهم است زیرا آن ها می توانند بدون نگرانی و فارغ از اینکه پیجشان به ثمر برسد یا نه، اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنند و پیج خود را معتبر جلوه دهند.

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام

قطعا خرید فالوور فیک اینستاگرام میتواند معایبی هم داشته باشید که در ادامه به آن می پردازیم. به طور مثال اگر فردی به پیج شما مراجعه کند و از فوت و فن های اینستاگرام آگاه باشد میتواند با بررسی تعداد فالوور های شما و تعداد تعامل های دریافتی شما از قبیل کامنت و لایک، تا حدودی به فیک بودن فالوور های شما پی ببرد. البته این مشکل میتواند با خرید لایک و کامنت رفع شود.

از دیگر معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام میتوان به این اشاره کرد که شما از این فالوور ها توقع تعامل دارید. یعنی انتظار دارید لایک، کامنت و ویو پیج شما افزایش یابد اما این فالوور های فیک تعاملی با پیج شما انجام نمیدهند. مشکل بعدی نیز به الگوریتم اینستاگرام باز می گردد. به این دلیل که اگر الگوریتم اینستاگرام بتواند فالوور های فیک پیج شما را تشخیص دهد آن ها را حذف می کند و پیج شما با ریزش مواجه میشود. همچنین با ریزش پیج شما، اعتماد کاربران نسبت به پیج شما کاهش میابد. در نتیجه برای پیج شما بسیار بد است.

برای خرید فالوور فیک باید از کجا اقدام کنیم؟

اکنون که با مزیت ها و معایب فالوور های فیک اینستاگرام آشنا شدیم، احتمالا این سوال برایتان مطرح شده است که چگونه میتوانیم فالوور فیک اینستاگرام خریداری کنیم؟ برای خرید فالوور های فیک اینستاگرام می توانید به مرجع ها و سایت هایی که در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند، مراجعه کنید. می توانید با توجه به نیازتان خدماتی که این سایت ها ارائه میدهند را خریداری کنید. این سایت ها انواع و اقسام خدمات شبکه های اجتماعی را ارائه می دهند که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا می شویم:

خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون ریزش، خرید فالوور فیک، خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش، خرید فالوور فیک خارجی، خرید فالوور فیک ایرانی و خرید فالوور ارزان فیک از جمله خدمات مجموعه پنلدار است.

نکاتی که قبل از خرید فالوور فیک باید به آن ها توجه کنید

نکات قبل از خرید فالوور فیک

اگر می خواهید فالوور فیک اینستاگرام یا هر نوع فالوور و خدماتی در زمینه شبکه های اجتماعی و سوشیال مدیا بخرید، باید به برخی از نکات توجه کنید. که در ادامه به هریک میپردازیم:

مهمترین نکته در هنگام خرید این نوع فالوور ها این است که حتما فالوور های فیک را از مراجع و سایت های معتبر خریداری کنید. اگر از سایت های معتبر این فالوور ها را خریداری کنید از نظر کیفیت خدمات خیالتان راحت است. تا جایی که می توانید سعی کنید این خدمات را از سایت های شناخته شده خریداری کنید. یعنی آشنایان و دوستانتان از آنها خریداری کرده باشند و کیفیت آن ها را تایید کنند.

سایتی را برای خرید فالوور فیک اینستاگرام انتخاب کنید که حتما پشتیبانی از خدمات ارائه شده را داشته باشد. مخصوصا به پشتیبانی در همه روزها و به صورت 24 ساعته دقت ویژه ای داشته باشید. در این صورت هر وقت که برای شما مشکلی پیش بیاید شما سریع می توانید آن را برطرف کنید. مشاوران سایت پنلدار به صورت 24 ساعته فعال هستند و میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

از سایت هایی این خدمات را دریافت کنید که خدمات مختلفی را ارائه دهد. حتما قیمت سایت ها را با سایر خدمات دهنده ها تطبیق دهید تا از مقرون به صرفه بودن و ارزان بودن آن اطمینان حاصل کنید.

سعی کنید از سایت هایی خریداری کنید که اقدام به انتشار نارضایتی و رضایت از خدمات خود می کنند. به این صورت شما با مراجعه به پیج های مشخص شده، شخصا کیفیت این سایت ها را بررسی می کنید. اگر می خواهید فالوور فیک اینستاگرام را بخرید حتما به این نکته توجه کنید که خرید فالوور فیک با ریزش کم باشد تا به پیج شما آسیبی وارد نشود. زیرا اگر این فالوور ها بدون کیفیت باشند پس از مدتی پیج شما دچار ریزش میشود و با آسیب جدی رو به رو میشوید. سایت فروش فالوور فیک پنلدار ، خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام را با تضمین کیفیت ارائه می دهد.

در آخر باید عرض کنیم که تمامی خدمات پنلدار تضمین کیفیت این شرکت میباشند و شامل پشتیبانی 24ساعتهو  تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت میباشند. ما به کیفیت خود اطمینان کامل داریم و رضایت مشتریان پنلدار بهترین مهر تایید بر این ادعا است. اگر سوالی درباره خرید فالوور فیک اینستاگرام داشتید در همین صفحه از ما بپرسید.

خدمات اینستاگرام پنلدار:

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

8دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • علی

  15 تیر 1402 04:12

  سرویس های خوبی دارین و از همه مهمتر پشتیبانی عالیتون هست واقعا ممنونم

  • paneldar

   25 تیر 1402 01:06

   متشکرم از نظر خوبتون! ما سعی می‌کنیم همیشه بهترین خدمات را به مشتریانمون ارائه بدیم و پشتیبانی عالی تیم ما همیشه در دسترسه. اگر سوالی دارید یا به کمکی نیاز داشتید، همیشه آماده‌ایم. 😊👍

 • علی

  15 تیر 1402 04:12

  سرویس های خوبی دارین و از همه مهمتر پشتیبانی عالیتون هست واقعا ممنونم

  • paneldar

   25 تیر 1402 01:06

   متشکرم از نظر خوبتون! ما سعی می‌کنیم همیشه بهترین خدمات را به مشتریانمون ارائه بدیم و پشتیبانی عالی تیم ما همیشه در دسترسه. اگر سوالی دارید یا به کمکی نیاز داشتید، همیشه آماده‌ایم. 😊👍

 • hydrymar1@gmail.com

  13 مرداد 1402 05:40

  پنلدار از همه لحاظ عالیه
  واقعا ممنونم از سرویس های عالیتون و پشتیبانی بینظریتون

  • paneldar

   13 مرداد 1402 13:02

   از اینکه با سرویس های پنلدار راضی هستید خیلی خوشحالم! ما همیشه در تلاشیم تا بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه کنیم، اگر هر گونه سوال یا درخواستی دارید، حتما بگید.ما در همه زمان ها در خدمت شما هستیم.
   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار

 • hydrymar1@gmail.com

  13 مرداد 1402 05:40

  پنلدار از همه لحاظ عالیه
  واقعا ممنونم از سرویس های عالیتون و پشتیبانی بینظریتون

  • paneldar

   13 مرداد 1402 13:02

   از اینکه با سرویس های پنلدار راضی هستید خیلی خوشحالم! ما همیشه در تلاشیم تا بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه کنیم، اگر هر گونه سوال یا درخواستی دارید، حتما بگید.ما در همه زمان ها در خدمت شما هستیم.
   :: پاسخ از هوش مصنوعی پنلدار