مزیت های خرید فالوور واقعی اینستاگرام متعدد میباشد. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر که به طور متوسط 30 دقیقه در روز در آن سپری می کنند، قطعاً رسانه ای بسیار تاثیرگذار در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. بسیاری از افراد و کسب و کارها اکنون از اینستاگرام برای تبلیغ محصولات/خدمات خود استفاده می کنند. شرکت های بزرگ از قبل قدرت شبکه های اجتماعی در جامعه امروزی را درک کرده اند. اگر به اندازه کافی دقت کنید می توانید هر چیزی را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید. بنابراین، سوال امروز این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام ایده خوبی است یا خیر؟

چرا تعداد فالوورهای اینستاگرام اهمیت دارد؟

اینستاگرام در طول یک دهه از عمر خود به یک رسانه اجتماعی بسیار تأثیرگذار تبدیل شده است. در واقع، آمار نشان می دهد که اینستاگرام در بین 5 وب سایت برتر محبوب برای کاربران تلفن همراه و ششمین وب سایت محبوب در سال 2020 بوده است. و این تنها بخشی از داستانی است. کاربران اینستاگرام از کاربردهای اصلی آن فراتر رفته و دائماً راه های جدیدی برای کسب درآمد از آن پیدا می کنند.

تبلیغات اینستاگرام عملاً به یک تجارت مدرن تبدیل شده است و شرکت ها بودجه و منابع انسانی زیادی را برای ایجاد پیج های قوی در اینستاگرام سرمایه گذاری می کنند. و هدف اصلی این است که تا حد امکان فالوور جمع آوری کنند و تأثیر کلی برند خود را گسترش دهند. با این حال، آیا یک کسب و کار باید برای جذب فالوور در اینستاگرام پول بدهد؟ در این مقاله به مزایای خرید فالوور اینستاگرام می‌پردازیم و جواب این سوال را میدهیم.

1- فالوورهای بیشتر منجر به فالوورهای بیشتر می شوند!

کاربران رسانه های اجتماعی جذب ترندها میشوند. آنها دو یا سه شرکت رقابتی را می بینند، و آن که بیشترین فالوور را داشته باشد را انتخاب میکنند. واضح است، اگر کسب و کار شما تعداد فالوور پایینی داشته باشد، فالوورهای شما ریزش خواهند کرد یا به شما اعتماد نمیکنند. و بنابراین، با خرید فالوور واقعی اینستاگرام، می توانید شکاف اولیه یک پیج جدید و بدون فالوور را پر کنید.

2- در حوزه فعالیتتان بیشتر دیده میشوید

درست مانند گوگل و سایر موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی نیز هنگام نمایش فیدها برای کاربران از الگوریتم ها استفاده می کنند. این کار باعث می‌شود تا مشتریان هنگام جستجو در فید خود دقیقاً چیزی که به آن علاقه نشان داده اند را ببینند. البته عوامل زیادی بر این الگوریتم تأثیر می‌گذارند که تعداد فالوورها و تعامل کاربران از جمله آنهاست. اما در نهایت، هر چه برند شما فالوورهای بیشتری داشته باشد، احتمال بیشتری در دیده شدن شما در فید خبری اینستاگرام وجود دارد.

3- تعامل بیشتر و بهتر با کاربران اینستاگرام

مردم جذب ترندها می شوند، ما قبلاً این را گفتیم. با تغییر مداوم ترند رسانه های اجتماعی، مرتبط ماندن می تواند دشوار باشد. با این حال، داشتن تعداد فالوورهای در حال افزایش می تواند به شما کمک کند مرتبط باقی بمانید و با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید. با خرید فالوورهای اینستاگرام که مایل به تعامل هستند، می توانید وایرال شوید. تنها باید مراقب تعامل و نظراتی باشید که فالوورهایی که خریداری می کنید از خود به جای بگذارند. به همین دلیل است که باید فالوورهای اینستاگرام را از جاهای معتبر خریداری کنید.

4- تعامل با اینفلوئنسرها آسان تر می شود

از دیگر مزیت های خرید فالوور واقعی اینستاگرام، جلب اعتماد اینفلوئنسرها است. تایید اینفلوئنسرها روشی عالی برای کسب سود در رسانه های اجتماعی، به ویژه اینستاگرام است. هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، تأثیر پیشنهاد شما برای اینفلوئنسر بیشتر می شود. این می تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای تبلیغ شما و کسب و کارتان در اینستاگرام باشد. خرید فالوور اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا حضوری قوی داشته باشید و پتانسیل اینفلوئنسر مارکتینگ را در اختیار شما قرار دهد. با این حال، هنگامی که موفق به دریافت این تعامل شدید، باید مراقب هر پست یا فعالیتی باشید که انجام می‌دهید، زیرا همه اینها بر تأیید اینفلوئنسر تأثیر دارد.

5- افزایش اعتبار خود به عنوان یک برند در اینستاگرام

با توسعه سریع دیجیتال مارکتینگ و برندسازی آنلاین، رقابت برای جلب نظر مصرف کنندگان چالش برانگیز تر از همیشه شده است. و هسته اصلی این توانایی برای رقابت، اعتبار است. هرچه حضور آنلاین شما معتبرتر باشد، برند شما قوی تر می شود. برای برندهای اینستاگرام، تعداد فالوورها نقش مهمی در ایجاد اصالت و تبدیل شدن به یک کسب و کار تایید شده اینستاگرام دارد.

 

دلایل اینکه مردم برای افزایش فالوور و لایک اینستاگرام سرمایه گذاری می کنند:

  • داشتن فالوورهای بیشتر منجر به بازدیدکنندگان بیشتر در صفحات فرود یا لندینگ پیج می شود، که ترافیک وب سایت را افزایش می دهد
  • هر چه پروفایل اینستاگرام قوی تر باشد، به نفوذ بیشتر برند منجر شده ، که فروش را افزایش میدهد.
  • با افزایش تعداد فالوورها در اینستاگرام، فرصت شبکه سازی بیشتر فراهم میشود.
  • به اشتراک گذاری محتوا و انواع دیگر کمپین های بازاریابی آسان تر می شود.
  • حجم بیشتر تعاملات می تواند منجر به پیوندهای طولانی مدت بین برندها و مشتریان شود.
  • تعداد زیاد دنبال کنندگان منجر به تولید سرنخ فروش و مشتریان بالقوه بیشتر می شود که منجر به سود بیشتر می شود.

 

نتیجه گیری

حال میتوانید به این سوال پاسخ دهید که آیا یک کسب و کار باید برای خرید فالوور در اینستاگرام هزینه کند یا خیر. پنلدار یکی از قدیمی ترین و مورد اعتماد ترین سرویس دهنده های خدمات اینستاگرام در میان کاربران میباشد. لطفا سوالات و نظرات خود را در زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: https://digitaldot.us/pros-and-cons-of-buying-instagram-followers/